Sosyal Medya

İnstagram Hesap Kapatma

Instagram hesabınızı kapatmak göz korkutucu bir görev olabilir, ancak imkansız değildir. Aslında, hesabı kapatmak ve erişiminizi en üst düzeye çıkarmak için atabileceğiniz birkaç basit adım vardır. İşte başlamak için bazı ipuçları!

İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır.

Öncelikle, web üzerindeki Instagram hesabınızı kapatın. Bunu yapmak için Facebook uygulamanızı veya web sitenizi açın ve Instagram hesap bilgilerinizle oturum açın. Ardından, ekranın sağ üst köşesinde “Hesabı Kapat” yazan üç çizgiye tıklayın. “Kullanmıyorsanız hesabı iptal et”in altında “hesabımı şimdi kapat”ı seçin. Hesabınızı kapatmak için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekebilir.

İnstagram Hesap Kapatma

Uygulamada Hesabınızı Kapatın.

Instagram’ı bir iPhone veya iPad’de kullanıyorsanız, önce ekranın sağ üst köşesindeki “Hesabı Kapat” yazan üç çizgiye dokunarak her iki uygulamayı da kapatın. Ardından, seçenekler listesinden “hesabımı şimdi kapat”ı seçin. Bir uygulamada kapatılırsa, kapatılan dosyaların düzgün bir şekilde alınması ve saklanması için her iki uygulamada da yeniden açmanız gerekir.

Kullanmıyorsanız Hesabınızı İptal Edin.

Artık Instagram kullanmıyorsanız ancak yine de Instagram’a erişmek istiyorsanız Hesabım > Profil > Abonelikler’e giderek ve tüm alanlar temizlenene kadar her bir öğede iptal’i tıklayarak aboneliğinizi iptal edin. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra, yeni bir abonelik için yeniden kaydolana veya şifrenizi sıfırlayana kadar Instagram’a erişemezsiniz.

Bir Instagram Hesabını Kullanmıyorsanız Nasıl Kapatabilirsiniz?

Hesabınızı kullanmıyorsanız, iptal edin. Bu, hesap ayarlarınız aracılığıyla veya Instagram desteğiyle iletişime geçerek yapılabilir.

Kullanmıyorsanız Hesabınızı Kapatın.

Hesabınızı kullanmıyorsanız kapatın. Bu, hesap ayarlarınız aracılığıyla veya Instagram desteğiyle iletişime geçerek yapılabilir.

Bir Instagram Hesabını Kullanmıyorsanız Nasıl Kapatabilirsiniz?

Instagram hesabınızı kullanmıyorsanız kapatmanız gerekmektedir. Hesabınızı kullanmıyorsanız, aboneliğinizi iptal edin ve tüm içeriğinden çıkın.

Kullanmıyorsunuz Kapatın 

Instagram hesabınızı kullanmıyorsanız mutlaka kapatın. Olası sorunları önlemek için kullanmıyorsanız hesabınızı kapatın. Hesabınızı kapatma konusunda hâlâ sorun yaşıyorsanız, lütfen yardım için bizimle iletişime geçin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu