Web Site

MHRS Hesap Silme Nasıl Yapılır?

MHRS hesap silme ile ilgili araştırma yapıyorsanız doğru adrese geldiniz. MHRS hesabı silme adımlarını en basit yoldan aktaracağız.

MHRS Hesap Silme Yöntemleri Artık Çok Basit

Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız, Mütevelli Heyetine yazılı bir talep gönderin ve bu talebin kendilerine ulaştığına dair onay alın. Üyeliğinizi bir yıl (veya daha az) süreyle yürürlükte kalmadan önce iptal ederseniz, başka avantajlardan yararlanamazsınız.

Üyeliğiniz ölümünüz halinde veya 65 yaşına ulaştığınızda (hangisi önce gerçekleşirse) otomatik olarak iptal edilecektir.

Mütevelli Heyetine yazılı bir talep göndererek ve üyeliğinizin iptal edilmesini isteyerek üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bu Sözleşmeyi istediğiniz zaman yazılı olarak (e-posta kabul edilir) [email protected] adresine bildirerek feshedebilir veya iptal edebilirsiniz. MHRS ile yenilememeyi seçerseniz, mevcut abonelik döneminizin sona erme tarihinden bir ay önce size bir e-posta hatırlatıcısı göndereceğiz. Ayrıca, ürün güncellemeleri veya geliştirmelerinin yanı sıra MHRS’nin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz hizmet teklifleriyle ilgili başka iletişimler de gönderebiliriz

Üyeliğinizi 13.3 Mütevelli Heyetine yazılı bir talepte bulunarak ve üyeliğinizin iptal edilmesini isteyerek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Mütevelli Heyetine yazılı bir talepte bulunarak üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Böyle bir talebin alınması üzerine üyeliğiniz iptal edilecek ve başka bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir.

Web Sitesi Üzerinden De Hesabınızı Silebilirsiniz

MHRS hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. MHRS web sitesine giriş yapın.
  2. Profilinize giriş yapın.
  3. Profil ayarları sekmesine gidin.
  4. Hesap ayarları bölümüne gidin.
  5. Hesabımı sil düğmesine tıklayın.
  6. Talep ettiğiniz için teşekkür ederiz sayfasına geldiğinizde, hesabınızın silinmesini onaylamak için istenen adımları izleyin.
  7. Silme işlemini tamamladıktan sonra, hesabınız artık kullanılamaz ve verileriniz sistemden silinir.

Not: Bu adımlar herhangi bir zamanda değişebilir, bu nedenle MHRS web sitesindeki resmi yönergeleri kontrol etmeniz önerilir.

Sonuç

MHRS tarafından sunulan avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen (0212 222 22 22) numaralı telefondan iletişime geçin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu