Web Site

Sahibinden Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Sahibinden hesap silme yöntemleri güncellendi ve çok basit bir hale geldi. Siz de aşağıdaki önerileri takip ederek Sahibinden üyelik silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sahibinden hesabı nasıl kapatılır diye merak ediyorsanız, yazımızı sonuna kadar okuyun.

Eğer başarılı olamazsanız aşağıdaki yorum bölümünden sahibinden üyelik iptali nasıl yapılır diye sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olmak için yorumunuzu cevaplayacaktır.

Sahibinden Hesap Silme

Sahibinden Hesap Silme Nasıl Yapılır?

  1. Sahibinden.com’a giriş yapmak: Öncelikle sahibinden.com adresine giderek, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Eğer hesabınız yoksa öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.
  2. “Profil” sekmesine tıklamak: Giriş yaptıktan sonra, ekranın üst kısmındaki menüde “Profil” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
  3. “Hesabım” sekmesine tıklamak: Profil sekmesinde, “Hesabım” sekmesine tıklayarak hesabınızın ayarlarına ulaşabilirsiniz.
  4. “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklamak: Hesabım sekmesinde, “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem hesabınızı gerçekten silmek istediğinizi onaylamanız anlamına gelir.
  5. Uyarı mesajını okumak: “Hesabımı Sil” seçeneğine tıkladıktan sonra, sistem tarafından hesabınızın silinmesiyle ilgili bir uyarı mesajı gösterilecektir. Bu mesajda, hesabınızın geri dönüşü olmayacağı ve işlemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olduğunuzu onaylamanız gerektiği belirtilmektedir.
  6. “Evet, Hesabımı Sil” düğmesine tıklamak: Uyarı mesajını okuduktan sonra, “Evet, Hesabımı Sil” düğmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem hesabınızı gerçekten silmek için sisteme onay göndermeniz anlamına gelir.
  7. Hesabınız silinir: “Evet, Hesabımı Sil” düğmesine tıkladıktan sonra, hesabınız silinir ve geri dönüşü olmayacaktır.

Dikkat ! Hesabınız silindikten sonra geri dönüşü yoktur. Bunun bilincinde olarak hesabınızı siliniz.

Sahibinden İlan Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sahibinden.com’da ilanınızı kaldırmak için öncelikle siteye giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra, “Profil” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmede, “İlanlarım” sekmesine tıklayarak yayınladığınız ilanların listesine ulaşabilirsiniz.

Burada, kaldırmak istediğiniz ilanı seçmeniz gerekmektedir. İlanın detay sayfasına girdiğinizde, sağ üst köşede “İlanı Düzenle” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu seçenek sayesinde ilanınızın detaylarını düzenleyebilir veya ilanınızı kaldırabilirsiniz.

İlanı Kaldır” seçeneğine tıkladıktan sonra, sistem tarafından ilanınızın kaldırılmasıyla ilgili bir uyarı mesajı gösterilecektir. Bu mesajda, ilanınızın geri dönüşü olmayacağı ve bu işlemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olduğunuzu onaylamanız gerekmektedir.

Dilbilimsel olarak doğru ve anlamlı cümleler kullanmak için, Sahibinden hesabınızda yayınladığınız ilanların listesine ulaşarak, kaldırmak istediğiniz ilanı seçerek, ilanın detay sayfasına giderek, sağ üst köşede “İlanı Düzenle” seçeneğine tıklayarak, “İlanı Kaldır” seçeneğine tıklayınız ve sistem tarafından verilen uyarı mesajını okuyunuz. Eğer ilanınızı gerçekten kaldırmak istiyorsanız “Evet, İlanı Kaldır” düğmesine tıklayınız. Bu şekilde ilanınız kaldırılacaktır.

Sahibinden Kurumsal Üyelik Ücreti

Sahibinden, Türkiye’de kullanıcılarına online alışveriş yapma imkanı sunan bir e-ticaret platformudur. Kurumsal üyelik, Sahibinden’de ürün satmak isteyen işletmeler için sunulan bir hizmet paketidir. Bu hizmet paketi ile işletmeler, ürünlerini daha yüksek bir görünürlükle satabilecek, satış sürelerini uzatabilecek ve çeşitli özelliklerden yararlanabilecektir.

Kurumsal üyelik için ücret, her işletmenin ihtiyacına ve hizmet seçimine göre değişebilir. Örneğin, bir işletme için daha yüksek görünürlük için daha fazla özellik ihtiyacı duyabilecektir, bu da daha yüksek bir ücret anlamına gelebilir. Ayrıca, işletmenin büyüklüğü ve satış hacmi de fiyatlandırma kriterlerinden biri olarak kullanılabilir. Sahibinden ile iletişim kurarak kurumsal üyelik için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu